آگهی و نا آگاهی

پای سریال شوق پرواز نشسته ای.این قسمت به جایی رسیده که تعدادی از پرسنل نیروی هوایی شهید شده اند و همسر شهید بابایی درتب وتاب این است که چگونه خبر شهادت آنها را به خانواده شان بدهد.یک دفعه سریال قطع می شود و آگهی چیپس پخش می شود.بعد پوشک بچه و...

این حرکت یکی از زشت ترین و شرم آور ترین کارهایی بود که تا به حال از صدا وسیما دیده ایم.چرا اصلا باید وسط این گونه سریالها آگهی پخش شود؟آیا شهدای ما این قدربرای آقایان ارزش ندارند که بی خیال چند تومان پول اگهی شوند؟آیا اول و آخر برنامه آگهی پخش کردن کافی نیست؟

اگر خیلی ضروری است که حتما بین سریال آگهی پخش شود لا اقل نظارتی روی محتوای آگهی ها باشد که متناسب با موضوع و حال و هوای برنامه باشد نه اینکه وسط حال معنوی یک برنامه آگهی شاد وشنگول قرار داده شود.

مسئولین محترم رسانه ملی(!!!!) یادتان باشد به برکت خون همین شهیدان است که الان شمال راحت بر مسندتان تکیه زده اید وقراردادهای میلیاردی آگهی امضا می کنید.

پس لطفا حرمت این عزیزان را نگه دارید.می دانیم که برای این سریال هزینه کرده اید ولی سعی نکنید به هر قیمتی و از هر راهی هزینه این سریال را برگردانید.

/ 1 نظر / 10 بازدید
جواد

انتقاد خوبی بود.البته قسمت قبلی شوق پرواز اونقدرکم بود(ازلحاظ زمانی فکرکنم15 دقیقه خالص بود) که باپخش پیام های بازرگانی دیگه نو علی نور شد.