هنوز هم در مکه مختار تحت تعقیب است!

  همان گونه که در قسمتهای اخیر مختارنامه دیدیم مختار با فریب آل زبیر مکه را به    مقصد کوفه ترک کرد و تلاش زبیریان برای دستگیری او بی نتیجه بود.

  جالب است بدانید که الان هم درکشور عربستان برای یافتن مختار پلیس در آماده باش است.البته نه خود مختار بلکه dvd سریال مختارنامه.

 به تازگی پخش سریال مختارنامه به زبان عربی در شبکه ifilm آغاز شده است.

 بنا به اعلام روابط عمومی شبکه بین المللی ifilm ترافیک سایت www.ifilmtv.com ازدیروز به ده برابر روزهای معمول رسیده است. وبینندگان از کشورهای مختلف عرب      زبان صدهاپیام تشکر برای این شبکه ارسال کرده اند.

  هم اکنون بخش نخست این سریال به زبان عربی از طریق نشانی http://shahed.ifilmtv.ir/component/k2/item/8 برای عموم علاقه مندان قابل مشاهده است.

 با شروع پخش این سریال نیروهای امنیتی سعودی همه مرکز تکثیر dvd این کشور را زیر نظر گرفته اند تا مانع تکثیر گسترده این سریال شوند.

 جالب است که مانند زمان حیات مختار که دشمنان اهل بیت ازدست او درامان نبودند الان داستان زندگی اوهم خواب آنان را آشفته کرده.

 هراس وهابیت بخاطر روشنگریهاییست که دراین سریال شده و چهره واقعی شخصیتهایی را که بی دلیل برای برخی اهل سنت مقدس شده اند نشان داده است.

 اصولا وهابیت به گونه عمل کرده که درعربستان هیچ کس حتی علمای اهل سنت غیر  وهابی (ولو بزرگان دانشگاه الازهر مصر) حق اظهار نظر ندارند و هر منبری که در این  کشور دیدید بدانید که یک وهابی روی آن درحال سخنرانی است.به همین دلیل این گونه نشان دادن واقعی تاریخ در قالب هنر را برنمی تابند وسعی در برخورد با آن دارند.

   ولی زهی خیال باطل خورشید هیچ وقت پشت ابر نمی ماند

/ 1 نظر / 10 بازدید
مريم

انشاءالله روزي را خواهيم ديد كه مكه توسط جوانان غيور وبا ايمان وانقلابي عرب فتح خواهد شد