درباره محمدرضا علیمردانی

دوستانی که انیمیشن های جالب و با مزه حیاط(!!)وحش را دیده اند می دانند که بار اصلی طنز و جذابیت این انیمیشن ها بر دوش گوینده آن است.خدمت کسانی هم که این انیمیشن ها را ندیده اند عرض کنم که جدیدا این سبک را در تبلیغ آبمیوه سان استار بکار می برند.

گوینده این انیمیشن ها محمدرضا علیمردانی است که چندین کارتن خارجی دیگر را به عنوان مدیر دوبلاژ و گوینده دوبله کرده که از جمله آنها کارتن های رئیس مزرعه,شرک و...است.

این گوینده تبحر خاصی در گویندگی با صداهای مختلف دارد.شاید برای شما جالب باشد بدانید او همان کسی است که در سریال ماه رمضان سال قبل (سقوط یک فرشته)که از شبکه 1 پخش می شد راوی بود که در آخر هم معلوم شد شیطان است.

/ 4 نظر / 28 بازدید
موفقیت در کمین شماست

امروز گامی برای موفقیت برداشته اید؟ مجموعه ی آموزشی سریع خوانی همراه با نرم افزار ارائه شده توسط استاد بزرگ کتاب خوانی جهان مجموعه ی 7 راز بزرگ انگیزه مجموعه ی آموزشی استفاده از قدرت حافظه مجموعه ی آموزشی استفاده بهینه از شرایط بد و بدشانسی ها مجموعه ی آموزشی تفکر تحول برانگیز مجموعه ی آموزشی تمرکز جادویی مجموعه ی آموزشی راه های اجرایی کسب ثروت مجموعه ی آموزشی مثبت اندیشی و اعتماد به نفس مجموعه ی آموزشی پیروزی در تعاملات روزانه بسته ی آموزشی نکات طلایی برای موفقیت دانشجویان بسته ی آموزشی نکات طلایی در صحبت کردن با کودکان زود دیر می شود 805970956

فرید

با عرض سلام و خسته نباشید از ظاهر وبلاگتان این طور به نظر می رسد که برای آن زحمت کشیده اید ما هم می خواهیم شما را در این زمینه یاری برسانیم شما یقینا محدودیت هایی که یک وبلاگ دارد را به خوبی می دانید با این حال بد نیست مجددا آنها را با هم مرور کنیم: وجود یک تبلیغ ناخواسته و نامربوط با محتوای وبلاگ محدودیت در قالب های وبلاگ نداشتن فضای مناسب برای قرار دادن فیلم و عکس و فایل و ... سخت بودن افزودن یک امکان ساده، مانند نظرسنجی،آمارگیر جدید و ... عدم پشتیبانی از امکانات پیشرفته تر با این حال راهی ساده برای حل تمامی این مشکلات وجود دارد تبدیل وبلاگ به سایت به آدرس سایت مراجعه کنید و مراحل را دنبال نمایید و ظرف 24 ساعت از تمامی این مشکلات برای همیشه خلاصی پیدا کنید موفق باشید 1966467434

نويد جهانشاهي

خيلي ممنون بابت نوشتن اين پست. از بيماري اي كه در كودكي داشتن (هنجره) هم خبر دارين؟ ولي واقعا اون 3 تا انيميشن حياط وحش محشر بودن.

شاه پریون

با سلام مرسی ازپست های متفاوت شما لطفا نام سریال رو هم ذکر بفرمایید ممنون