هنرنمایی در سه نقش

اکثر کسانی که قسمت یازدهم ((مختارنامه)) را دیدند ازدیدن صحنه های بسیار زیبای آن که بیشتر نمایش سرگذشت زهیربن قین بود لذت بردند.

ابراز وفاداری او به امام حسین (ع) درشب عاشورا،شجاعت و مبارزه قدرتمندانه او با لشکر عمرسعد،فداکاری او دردفاع از امام درحین نماز وعاقبت شهادت مظلومانه او حقیقتا هردلی را کربلایی می کرد.

شاید برای خیلیها باورکردنی نباشد که بازیگر نقش زهیر همان کسی است که درقسمتهای قبل نقش ((زائده)) پسر عموی مختار را بازی کرد.(همانی که قرار بود بدستور ابن زیاد مختاررا درزندان به وسیله مرهمی که زهرآگین بود مسموم و به قتل برساند.)

این بازیگر محمود اردلان نام دارد و به حز این دونقشی که در سریال دارد وظیفه مهمتری نیز برعهده دارد که این مسئولیت طراحی جنگ ها در این سریال می باشد.

اردلان ۴۵ساله که از نوجوانی رزمی کار بوده و درمقطعی حتی در تیم ملی نیز حضور داشته با تجربیاتی که درسالها ورزش رزمی همچنین حضور در خارج از کشور وآشنایی با بدکاری و فیلمسازی سایر کشورها پیدا کرده دراین سریال از نحوه آرایش سپاهیان گرفته تا جزئیات جنگهای تن به تن را طراحی کرده و براجرای صحیح آن نظارت داشته است.که کارهای زیبای وی درقسمتهای بعدی که مبازات و جنگهای بزرگی درآن به نمایش در خواهد آمد بیشتر نمایان خواهد شد.

 

/ 5 نظر / 8 بازدید
مهدی

سلام دوست عزیز با افتخار لینک شدی

ملیکا

سلام برادر گرامی خیلی جالب بود نمیدونستم موفق باشید و علی یارتون[گل][خداحافظ]

مهندس شکاک

سلام خیلی برام جالب بود البته این کارا از اهالی شهرک شهید محمد منتظری دور از انتظار نیست منم از اهالی وطن(شهرک)هستم

مهدی

مرکز شهر: طبیعت ماکرو دزفول در لنز دوربین http://dt24.blogfa.com/post-124.aspx . . مطلب شیدونه با یه سری مطلب و عکس کاملتر شد. http://dt24.blogfa.com/post-123.aspx دل من به نظرات شما خوشه