آقای عزیز محمدی!اینم از فوتبالتون

سلام آقای عزیز محمدی نایب رئیس فدراسیون فوتبال

چند روز پیش فرموده بودید بهتر بود هزینه سریال مختارنامه را صرف فوتبال کنند؛ خواستم همان موقع جوابتان را بدهم که مجالی نشد.

گفته بودید اگر پول این سریال در فوتبال هزینه می شد در ((شادی جوانان)) اثر بیشتری داشت. چقدر هم شما به فکر شادی جوانان هستید!!!؟

نکند منظور از جوانان همان فوتیالیستهایی هستند که با رعایت سقف قرارداد(!!!) چند صد میلیون پول بیت المال را می گیرند و آخر سر هم در پارتی های آنچنانی دستگیرشان می کنند.خب البته شما زحمت می کشید و منشوری شان می کنید.

البته دیروز در بازی امید ایران - عراق معنی شاد کردن ملت را هم فهمیدیم.

به جرات می گویم همه بازیکنان تیم امیدعراق به اندازه یکی از  بازیکنان لیگ برتری تیم امید ما پول نمی گیرند.

این آن فوتبالی است که باید هزینه سریال فرهنگ ساز مختارنامه برای آن خرج شود.سریالی که باعث افتخار جهان شیعه است و با راه بافتن ان به کشورهای دیگر تحولی عظیم ایجاد خواهد کرد.مطمئن باشید این سریال آتش مبارزه با حاکمان ظالم کشورهای منطقه را شعله ور تر خواهد کرد.

تازه شنیده ام بازی رفت ایران-عراق را هم ما 3-0بازنده شده ایم.آن هم بخاطر بازیکنی که در دقیقه 89به بازی فرستاده ایم(کمال کامیابی نیا).عجیب است که گزارشگر بازی صحبت از احتمال دو اخطاره بودن او داد ولی هیچکدام از مسئولین تیم خبر نداشتند!!

به به ! به این مدیریت

راستی می خواستم بگویم کاش از مختار یاد می گرفتید که چگونه بر عراقیها مسلط شوید.تدبیر مختار برنده تر از شمشیرش بود.

/ 6 نظر / 27 بازدید
اسماعیل غلامی حاجی آبادی

عالی. چه به موقع رفتی سراغش. کاش بعضی اتفاقا ها باعث بشه برخی از این آقایون دست کم تو حرف ها و اظهار نظرها به عاقبت کار فکرکنن.. هرچند من چشمم آب نمی خوره. ... تا زمانی که سایه نحس سیاست روی فرهنگ و ورزش ماست. وضعمون همینه.

ج.ظ

دندان شکن و کوبنده بود ....thank s

نسیم وصال

سلام پاسخی به موقع ، عالی و سر حد انهدام بود! تشکر از حمایت بجاتون!

اوکتای

سامبلی بلیکوم چطوری ناقلا حتما می خوری باقلا

نسیم وصال

سرزمین مکه هم در ناز شد ، از حرا درهای رحمت باز شد، شام میلاد کلام الله شد، مصطفی امشب رسول الله شد، عید بزرگ مبعث و سالروز بعثت پیامبر رحمت محمد مصطفی (ص) بر شما و همه مسلمانان جهان مبارک باد![گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

متن بسیار خوبی برای جواب دادن به سخن [ فی البداهه این آقا بود ....... درضمن از شما دوست عزیز خواهش مندم مطلبی جدید توی وبلاگ قشنگتون درمورد سریال مختارنامه بزارید...دستتون درد نکنه ،از بینندگان همیشگی وبلاگ شما) [گل][گل]