سیستم گویا؟!

فرض کنید صبح بیدار شده اید و دقیقا نمی دانید نمازتان قضا شده یا هنوز وقت دارید؟یکی از راههای اطلاع از اوقات شرعی این است که به شماره 192و در دزفول به 2209292زنگ بزنید.این سیستم اگر صحیح کارکند می تواند خیلی به مردم کمک کند ولی سیستم دزفول مشکلاتی دارد که امید وارم رفع شود.(یعنی کسی از افراد مربوط وبلاگ مرا می خواند؟).حالا مشکل چیست؟

همانطور که در ابتدا گفتم معمولا موقعی به این سامانه احتیاج داریم که وقت تنگ است و عجله داریم .وقتی شماره را می گیریم اگر اشغال نباشد!!! اینطور جواب می دهد:

سلام بر تو جوینده راه حق و دوستدار نوای الهی !سیستم اوقات شرعی در خدمت شماست.

ساعت:

امروز ...شنبه مورخ: ...هجری شمسی...قمری..میلادی..

وبعدازهمه اینها مثلا اگر صبح است و می خواهید بدانید طلوع آفتاب کی است شروع می کند اول زمان اذان ظهر بعد مغرب بعد نیمه شب شرعی بعد اذان صبح و در آخر طلوع آفتاب را اعلام می کند.جالب اینجاست که بعضی مواقع هم در وسط کار ارتباط قطع می شود و باید از اول شماره گرفت.در حالی که باید سیستم را طوری تنظیم کرد که ابتدا موردی را که مورد نیاز است و در اولویت می باشد اعلام کند نه اینکه آن را به آخر محول کند.

سال قبل در راه  برگشت از مسافرت مشهد شب در اراک خوابیدیم .صبح که بیدار شدیم خواستیم بفهمیم آفتاب طلوع کرده یا نه .شماره 192 را گرفتیم اینطور جواب داد :

ساعت ...

طلوع آفتاب ساعت ....

و قطع کرد. این را مقایسه کنید با سیستم دزفول.

جدیدا تلفن اوقات شرعی دزفول به شماره زیر تغییر کرده:

40503

 

/ 4 نظر / 22 بازدید
یک برادر

باسلام وتشکر از تلاش وعنایت شمادربیان نقاط لازم التوجه(ضعف سابق) این از مصادیق مشتریمداری (یه دفع مشترینداری نخوانید ) شرکت های غیر دولتی است . این بخش شبیه برنامه 90بود . اما یکم جدی تر :پیشنهاد خوبتون را در صورت امکان ازیک طریق دیگر به عزیزان مخابراتی مخابره بفرمایید .به قول سعدی علیه الرحمه متکلم را تا عیب نگیرند سخنش صلاح نپذیرد .(به رابطه تکلم ومخابرات توجه فرمایید!

شاه پریون

ی لینک بذار از مطلبت برای سایت دز ان ان شاید فرجی بشود‏!‏

یک برادر زاده

تو رو خدا مطلب جدید بذار [زودباش][اوه][افسوس][کلافه][منتظر][قهر][گل][ناراحت][لبخند]

یک برادر زاده

چشمتون بی بلا