تشکر از آقای تشکر!!!

از چند وقت پیش که در این وبلاگ مطلبی در مورد بازی بهنام تشکر (بازیگر نقش نیماافشاردر ساختمان پزشکان)قرار دادم آمار بازدید از وبلاگ به طرز عجیبی بالا رفته که این نشان می دهد که این بازیگر دراین مدت کم با حضور دراین سریال چقدر محبوبیت در بین مردم کسب کرده که ازبابت بالا بردن آمار بازدید از وبلاگم باید از آقای "تشکر" تشکر کنم.

نکته دیگر اینکه با آنالیز بازدیدها از وبلاگ متوجه می شوم که اکثر مردم خواهان اطلاعاتی درمورد این بازیگر هستند(ازقبیل سن,محل تولد و...) که باعرض شرمندگی, بنده هم تاکنون نتوانسته ام به دلایل زیر اطلاعات زیادی در مورد ایشان بدست بیاورم:

1-این هنرمند و دیگر برادران هنرمندش باهم سایتی داشتند که اطلاعات آنها درآن وجود داشت که اگر اشتباه نکنم آدرس آن www.tashakor.ir  بود.ولی الان بدلایل نا معلومی سایت باز نمی شود.

2-باوجود فعالیت بسیار زیاد و بهتراست بگوییم زشت وزننده برخی سایتهای تبلیغاتی ,جستجو در اینترنت کار سختی شده است مخصوصا اگر بخواهیم درمورد بازیگران تحقیق کنیم.خودتان امتحان کنید نام بازیگری را جستجو کنید ببینید در چند سایت اول که گوگل یا دیگر موتورهای جستجو گر به شما معرفی می کنند اطلاعاتی در مورد فرد مورد نظر بدست می آورید یا به سایتی برمی خورید که تبلیغات ساعت سامورایی و مهره مار وهزاران آت و آشغال دیگر جلو روی شما قرار می دهد.کاراین سایتها اینست که تا دیدند یک چهره ای محبوب شد نام او را به شکلهای مختلف در کلمات کلیدی خود قرار دهند تا به این طریق آمار بازدید از سایتشون بالا بره.این هم مثل خیلی چیزهای دیگر که درکشور مافرهنگش وجود ندارد.

3-متاسفانه من هر چه تحقیق کرده ام تا کنون سایتی را که مرجع مناسبی برای اطلاعات جامع بازیگران سینما و تلویزیون ایران باشد پیدا نکرده ام اگر کسی سراغ دارد معرفی کند تا ما و دیگران استفاده کنیم.

 

/ 13 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ترانه

ببخشید زهرا جون آدرس وبتو یادت رفت بدیااااااا

ترانه

زهرا جون میدونی چند سالشه؟!

بیننده همیشگی وبلاگتون

سلام حاجی.خدا قوت. همونطور که خودت میدونی، سریال مختار نامه رفته رفته رو به اتمامه،وداریم قسمت های پایانی اونرو مشاهده میکنیم به همین جهت ازتون میخام که یه لطفی بکنین و مطالبی چنداز پایان حکومت مختار و همچنین سرانجام او و قیامش تو وب قشنگتون بزارید تا ما از معلومات قشنگتون استفاده کنیم.(منتظر مطالب میمونم[گل])

ناصح

قابل توجه است سو’استفاده از نام یک بازیگر برای بالا رفتن آمار بازدیدها هم حدی دارد !!!!!

فاطمه

ممنون از اطلاعاتتون[لبخند] خدا یار پشت وپناه تون

ترانه

من هم با نظر آقای روح الله زارعی کاملا موافقم.[تایید]

نفس

نباید سوخت وساخت یا برعکس.......؟[متفکر]

اسماعیل

چقدر بازی بهنام تشکر شبیه بهرام شاه محمد لو بود. دقت کرده بودی؟ حتی حرکات دست و بدن. این تیکه ها و رفاترهای تئاتری هم البته جزوی از امضای میرباقری پای کارهاشه. چیزهایی که معمولا در سرال های تاریخی دیگه دیده نمی شه.

محمد

سلام می تونید مشخصات بهنام تشکر رو از سایت ایران تئاتر دریافت کنید.

احسان

سلام من یه وب دارم که به اسم یکی از بازیگرای خوب کشورمونه حتما سرب زن